Portal Planet Plus

Zapraszamy do korzystania z oferty Portalu Planet Plus.

Planet Plus to nowoczesna platforma zakupowa, za pomocą której można dokonywać zakupów w ponad 500 sklepach internetowych wykorzystując szeroką ofertę zniżek i promocji.

Do współpracy przystąpiły m.in. takie sklepy jak: RTV Euro AGD, Tchibo, Answear, Zalando, MediaExpert, Saturn, Groupon, Douglas, Sephora, Lot, Agito i wiele innych znanych marek. Za każdą transakcję dokonaną za pośrednictwem tego serwisu Klienci otrzymują tzw. cashback na wskazane konto. Wystarczy, zalogować się na portalu, wybrać sklep, dokonać zakupu bezpośrednio na stronie sklepu korzystając z promocji i rabatów a zwrot określonej kwoty za zakupy pojawi się automatycznie na dedykowanym w portalu zakupowym koncie. Klient kwotę z konta w portalu zakupowym może przekazać na swój rachunek w naszym Banku. Cashback łączy się z promocjami i wyprzedażami, dzięki temu można zaoszczędzić jeszcze więcej i cieszyć się zakupami każdego dnia.

Zapraszamy do zapoznania się z portalem i do rejestracji!
http://www.planetplus.pl

Jednocześnie Bank Spółdzielczy w Białej oświadcza, iż nie ponosi odpowiedzialności za realizację zobowiązań Planet Plus i IT Card z tytułu zapłaty gotówki na konto Klienta i realizowanej przez Planet Plus promocji.

Kursy walut

Kursy walut2018-12-14
1 EUR4.1612
1 USD3.6874
1 CHF3.6726
1 GBP4.6127
więcej

Stawki referencyjne

WIBOR 1M - średnia 1,64
WIBOR 3M - średnia 1,70
więcej